221 647 847
sklep@budvar.pl

221647847

WYCENA

OKIEN, DRZWI I ROLET

Producent okien

25 lat doświadczenia

Wyślij zapytanie
Dowiedz się więcej

O NAS

BUDVAR Centrum Sp. z o. o. to polska, rodzinna firma istniejąca na rynku od 25 lat. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie a zakład produkcyjny w Zduńskiej Woli. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych fabryk okien na rynku europejskim. Cała produkcja realizowana jest w liczącym 23 000 m2 zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli zatrudniającym obecnie ponad 300 pracowników. Nasza fabryka jest w stanie wyprodukować 2000 jednostek okiennych dziennie.

Wyślij zapytanie

T-Comfort

Doskonała jakość i funkcjonalność.

Klasyczna, kanciasta geometria i znakomite parametry techniczne.

Szeroka na 70 mm, zbudowana z sześciu komór rama.

Titanium Technology - gwarancja niespotykanej dotąd trwałości profili.


Certyfikat klasy S − potwierdzenie odporności na działanie promieniowania UV. Idealne do małych domów mieszkalnych i budynków wielorodzinnych.

T-Passive Slim

Niezwykłe, nowoczesne okno o subtelnie zaokrąglonym kształcie, nieregularnym łuku i niezlicowanym profilu.Za sprawą niskiego złożenia profili (zaledwie 105 mm) ma ono zwiększoną powierzchnię szklenia, dzięki czemu w Twoim domu czy mieszkaniu zyskasz nawet o 27% więcej światła. To funkcjonalne sześciokomorowe okno wykonane jest z najwyższej jakości 100% PVC bez domieszek ołowiu.

T-Energy

Masywne, a zarazem proste w swej formie wysokiej klasy okno stworzone z myślą o budownictwie pasywnym (budynkach zaprojektowanych w sposób umożliwiający maksymalną oszczędność energii cieplnej) i klientach oczekujących najlepszych, energooszczędnych rozwiązań. Jego bardzo sztywne i głębokie (aż 88 mm) sześciokomorowe profile wyposażone są w standardzie w dodatkową, trzecią uszczelkę.

Drzwi Door Modern

Eleganckie w każdym calu drzwi o konstrukcji zapewniającej maksymalną ilość światła słonecznego przenikającego do pomieszczenia. Niezlicowany, pięciokomorowy profil drzwi Door Modern ma głębokość 70 mm i jest wykonywany w sposób, który gwarantuje bardzo wysoką jakość i najlepsze parametry techniczne. Drzwi dostępne są zarówno w wersji otwieranej do wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Drzwi HS T-Slide

Nowoczesne drzwi unoszono-przesuwne.To prawdopodobnie jedyne tego rodzaju drzwi na rynku, które pod względem poziomu szczelności dorównują najszczelniejszym z okien PVC. Znakomite parametry termoizolacyjne w systemie o pięciokomorowej budowie skrzydła, bardzo szerokiej ramie oraz wielouszczelkowemu systemowi doszczelnienia. Niezwykle lekka i cicha praca skrzydła. Możliwość zastosowania niskiego progu, który całkowicie likwiduje bariery.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są Zaawansowanymi technologicznie, zapewniają większą ochronę antywłamaniową, a w czasie silnych upałów sprawiają, że wnętrza pomieszczeń nie ulegają nadmiernemu nagrzewaniu i panuje w nich odpowiednia temperatura. Dobrze wykonane rolety stanowią też ochronę przed negatywnym oddziaływaniem promieni ultrafioletowych oraz opadów atmosferycznych.Osłony zewnętrzne są też bardzo przydatne w okresie zimowym - bowiem znacznie poprawiają bilans energetyczny pomieszczeń. Ich dużym atutem są także walory dekoracyjne, obecnie produkowane rolety mogą bardzo efektownie ozdobić całą nieruchomość i stać się jej integralnym elementem.


WYŚLIJ ZAPYTANIE O CENĘ

Wybierz...
Wybierz...
BUDVAR Centrum Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 36
98-220 Zduńska Wola
NIP 947-196-51-67
www.budvarcentrum.eu
sklep@budvar.pl